AtrakcjeW naszym hotelu także znajdziecie Państwo wiele atrakcji, takich jak:

  • jacuzzi,
  • sauna,
  • basen,
  • wypozyczalnia rowerów,
  • wypożyczalnia kijków Nordic Walking,
  • wycieczki wozem cygańskim, bryczką lub zimowe kuligi.

Przygotowaliśmy także coś dla tych z Państwa, którzy najlepiej relaksują się w tańcu. Nasz klub nocny zachwyca nie tylko swoim wystrojem, ale i atmosferą, która każdej zabawie nadaje szczególny charakter. Parkiet pomieści około 50 osób. W klubie mogą odbywać się imprezy integracyjne zarówno przy muzyce granej na żywo przez zespół, jak i puszczanej przez DJ'a. Goście mogą relaksować się tu przy stolikach oraz barze.

Do Państwa dyspozycji oddajemy przytulną kawiarnię, która zachwyca jasnym wystrojem i dużym wyborem gorących napoi oraz wspaniałych dań. Kawiarnia posiada taras ze stolikami, na którym wiosną można odpoczywać przy filiżance aromatycznej kawy.

Jedną z atrakcji jest również grill, na którym nasi kucharze przyrządzą rozmaite potrawy i przy aromatycznych daniach beda Państwo mogli cieszyć się okazałością naszego parku.

Dla amatorów sportu zostały wytyczone w naszym parku trasy biegowe, a dookoła hotelu znajda Państwo mnóstwo ciekawych tras rowerowych.

Dla zwolenników biegania, spacerów i treningów nordic-walking przygotowaliśmy oznakowaną ścieżkę zdrowia. Zapraszamy na 1000-metrową trasę biegowo-spacerową wśród starodrzewia naszego parku.

Historyczny dąb

Na terenie parku znajduje się wielki, ponad pięćsetletni dąb Konstanty, nazwany imieniem cesarskiego brata, noszącego tytuł Cesarzewica. Jest to jedno z najstarszych drzew w tej części Polski. Jego pień w obwodzie liczy ponad cztery metry. W dawnych czasach w jego cieniu ustawiano wiklinowe fotele, na których siadano do kawy w czasie długich letnich wieczorów. To miejsce szczególnie lubiła żona gospodarza, Cecylia z Dębowskich Grabowska. Wielokrotnie przyjmowała tu swoich gości.

Zgodnie z legendą pod dębem odpoczywał po podróży car Aleksander I.

 

Gwarantujemy, że w naszym hotelu zarówno Mali Goście jak i Dorośli na pewno nie będą się nudzić :)

 

Oferujemy:

Przejażdżka wozem cygańskim  - 2500,00 zł (cena za 15 osób)

Przejażdżka bryczką (6 osób) - 1400,00 zł

Przejażdżka saniami (4 osoby) - 2300,00 zł

Jesli są Państwo zainteresowani jedną z powyższych atrkacji, prosimy o wcześniejszy kontakt z recepcją. Atrakcje te należy rezerwować z min. 1-dniowym wyprzedzeniem.*

 

Zapraszamy do zapoznania się z rekomendowanymi przez nas trasami

 

Trasy rowerowe

 

Cennik wypozyczalni rowerów i kijków:

Wypożyczenie roweru – 10,00 zł/h lub 80,00 zł/dzień

Wypożyczenie kijków do nordic walking – 5 zł/każde rozpoczęte 3h.

 

*atrakcje będa zorganizowane w miarę dostępności sprzętu.  

Aktualności17

Maj

Weekend 26-27.05

W dniu 26 maja w naszej restauracji

więcej

16

Kwi

Majówka

Długi weekend majowy to doskonała okazja na relaks i odprężenie

więcej

Bądź zawsze na bieżąco


Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hotel oraz podmioty powiązane z grupy ISP, którym Hotel powierzy przetwarzanie tych danych osobowych na podstawie art. 6 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu otrzymywania na bieżąco informacji o ofercie Hotelu oraz podmiotów powiązanych z Grupy ISP oraz zapoznałem się z Polityką Prywatności i Zasadami Przetwarzania Danych Osobowych. Mam świadomość, że zgodę tę mogę wycofać w każdej chwili.