Sale Konferencyjne pod WarszawąTo czy konferencje w hotelach są udane zależy od wielu czynników – jakości obsługi, zaplecza technicznego, cateringu, a także okolicy, w której zlokalizowano hotel konferencyjny. Centrum konferencyjne Pałac Alexandrinum to najwyższa jakość obsługi, profesjonalne sale konferencyjne, doskonały catering oraz dogodna lokalizacja, która sprawia, że nasz piękny hotel jest jednym z najczęściej i najchętniej wybieranych obiektów konferencyjnych w województwie mazowieckim.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy, w pełni wyposażone i funkcjonalne sale konferencyjne pod Warszawą. Przestronne wnętrza oferujące możliwość swobodnej aranżacji przestrzeni umożliwiają zorganizowanie eventu o dowolnym formacie – prelekcji, szkolenia, prezentacji – oraz zasięgu. Gościmy konferencje branżowe i naukowe, spotkania biznesowe, szkolenia, a także imprezy firmowe. Łącznie nasze sale mogą pomieścić do 400 osób.

Ogromną zaletą Pałacu Alexandrinum, która wyróżnia tylko nieliczne hotele konferencyjne w Polsce jest wyjątkowe położenie– z dala od zgiełku miasta i szumu ruchliwych ulic, wśród drzew i starannie przystrzyżonych krzewów. Nasz Pałac okala 12-hektarowy, zabytkowy park – miejsce sprzyjające wyciszeniu, gdzie uczestnicy konferencji oraz szkoleń mogą zaczerpnąć tchu i zrelaksować się w przerwach pomiędzy kolejnymi blokami lub panelami dyskusyjnymi.

Dodatkowym atutem, który zapewni sukces każdej konferencji zorganizowanej w zaciszu Pałacu Alexandrinum jest doskonały catering oraz możliwość zaproszenia uczestników eventu na lunch lub bardziej wykwintny posiłek do hotelowej restauracji „Tremo Restaurant”. Każdy posiłek przygotowany przez naszego Szefa Kuchni z pewnością podniesie prestiż spotkania, które na długo zapadnie w pamięci Państwa gości.

Nasze zaplecze organizacyjne to cztery przestronne i bardzo dobrze wyposażone sale konferencyjne oraz kameralna sala VIP. Sala VIP to idealne miejsce na spotkanie z ważnym partnerem w biznesie lub organizowane przy okazji konferencji, spotkanie Zarządu lub Rady Nadzorczej. Pełne wyposażenie oraz odpowiednia aranżacja wnętrza stwarzają doskonałe warunki do spotkań oraz pracy w kameralnej atmosferze.

Hotel konferencyjny Pałac Alexandrinum to nie tylko funkcjonalne sale konferencyjne pod Warszawą. To także stylowe i wygodne pokoje w 4-gwiazdkowym hotelu, które umożliwiają organizację nawet kilkudniowego wydarzenia dla wybranej grupy uczestników. Konferencje z noclegiem w szczególności polecamy organizatorom kilkudniowych szkoleń oraz przedsiębiorcom poszukującym idealnego miejsca na organizację imprezy firmowej połączonej z częścią merytoryczną – sale konferencyjne możemy z łatwością przeobrazić w bankietowe.

Miastem położonym najbliżej naszego centrum konferencyjnego jest Warszawa. Mimo to, warszawscy przedsiębiorcy nie są wyłącznymi organizatorami eventów w Pałacu Alexandrinum. Każdego roku zacisze hotelu gości przedstawicieli różnych branż z całego województwa mazowieckiego oraz innych rejonów Polski. Może w tym roku ugościmy i Ciebie?

Serdecznie zapraszamy na zawsze udane konferencje do Pałacu Alexandrinum.

 

 

Sala AlexandryjskaElegancka sala znajdująca się na 2. piętrze Pałacu. Wyposażona jest ona w niezbędny sprzęt multimedialny (m.in. ekran, rzutnik). Nowoczesne i przestrzenne wnętrza sali mogą pomieścić nawet 100 osób.

Propozycje aranżacji:

hotel konferencyjny Warszawa

Ustawienie Teatralne

(100 osób)

piękny hotel na konferencję

Ustawienie Klasowe

(70 osób)

hotele konferencyjne woj mazowieckie

Ustawienie Podkowa

(50 osób)

Przylega do niej pokój VIP, który doskonale sprawdzi się podczas organizacji kameralnych spotkań biznesowych. Może on pomieścić 10 osób. Przytulne wnętrza oraz zaciszna atmosfera umożliwiają komfortowy przebieg każdego wydarzenia firmowego.

Metraż sali 100 m2
Klimatyzacja  
Okna z możliwością zaciemnienia  
Rzutnik  
Ekran  
Flipchart  
Nagłośnienie  
Dostęp do internetu  

 

Sala konferencyjna dolna w RezydencjiElegancka i przestronna sala z wyjściem na taras. Salę można podzielić na 3 niezależne od siebie sale, każda z dostępem do naturalnego światła.

Propozycje aranżacji:

sale konferencyjne pod Warszawą

Ustawienie Teatralne

(220 osób)

konferencje w hotelach

Ustawienie Klasowe

(138 osób)

hotel konferencyjny Warszawa

Ustawienie Podkowa

(100 osób)

Wyposażona jest ona w niezbędny sprzęt multimedialny (m.in. ekran, rzutnik).

Metraż sali 268 m2
Klimatyzacja  
Okna z możliwością zaciemnienia  
Rzutnik  
Ekran  
Flipchart  
Nagłośnienie  
Dostęp do internetu  

 

Sala konferencyjna górnaElegancka sala znajdująca się na 1. piętrze Rezydencji, posiada dostęp do światła dziennego. Wyposażona jest w niezbędny sprzęt multimedialny. Nowoczesne i przestrzenne wnętrza sali mogą pomieścić nawet 100 osób.

Propozycje aranżacji:

Ustawienie Teatralne

(100 osób)

Ustawienie Klasowe

(60 osób)

Ustawienie Podkowa

(50 osób)

 

Metraż sali - m2
Klimatyzacja  
Okna z możliwością zaciemnienia  
Rzutnik  
Ekran  
Flipchart  
Nagłośnienie  
Dostęp do internetu  

 

Sala Konferencyjna Sala Konferencyjna jest usytuowana na 3. piętrze Pałacu. Jest ona idealnym miejscem na organizowanie:

  • konferencji,
  • szkolenia,
  • spotkanie „klubowego”.

Propozycje aranżacji:

Ustawienie Teatralne

(80 osób)

Ustawienie Klasowe

(70 osób)

Ustawienie Podkowa

Jest ona profesjonalnie wyposażona oraz zapewnia duży komfort podczas odbywania się wszelkich wydarzeń firmowych.

Metraż sali 80 m2
Klimatyzacja  
Okna z możliwością zaciemnienia  
Rzutnik  
Ekran  
Flipchart  
Nagłośnienie  
Dostęp do internetu  

Bądź zawsze na bieżąco


Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hotel oraz podmioty powiązane z grupy ISP, którym Hotel powierzy przetwarzanie tych danych osobowych na podstawie art. 6 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu otrzymywania na bieżąco informacji o ofercie Hotelu oraz podmiotów powiązanych z Grupy ISP oraz zapoznałem się z Polityką Prywatności i Zasadami Przetwarzania Danych Osobowych. Mam świadomość, że zgodę tę mogę wycofać w każdej chwili.