Inspirowane naturą Spa Alexandrinum

To miejsce z bogatą historią, stworzone z pasją i inspirowane naturą, znajduje odzwierciedlenie wkomponowując się w krajobraz XVIII wiecznego parku.

Wizyta w SPA Alexandrinum to podróż do niezwykłych zakątków świata i krain luksusu o których marzy każdy z nas.

W SPA Alexandrinum na Gości czekają zabiegi z wykorzystaniem naturalnych kosmetyków Aromatherapy Associates. W kosmetykach zawarte są ekstrakty z najwyższej jakości roślin z całego świata. Tutaj możesz poddać się zabiegom pielęgnacyjnym na twarz i ciało oraz masażom

Nagroda Gala
Nagroda Eden SPA
 
Naturalne zabiegi

Naturalne luksusowe zabiegi

Misją doświadczonych kosmetologów i terapeutów Pałacu SPA Alexandrinum jest dbanie o indywidualne potrzeby każdego Gościa.

Odwiedzający SPA Alexandrinum otrzymują propozycję spersonalizowanego zabiegu uwzględniającego wszystkie oczekiwania Gościa, dostosowane do aktualnej kondycji jego skóry i stanu zdrowia. W SPA Alexandrinum na Gości czekają zabiegi z wykorzystaniem naturalnych kosmetyków Aromatherapy Associates. W kosmetykach zawarte są ekstrakty z najwyższej jakości roślin z całego świata. Tutaj możesz poddać się zabiegom pielęgnacyjnym na twarz i ciało oraz masażom.

Dzięki temu nasz obiekt jest doskonałym miejscem dla osób, które chcą spędzić weekend w spa pod Warszawą.

 

Naturalne produkty

Na szczególną uwagę zasługują masaże z wykorzystaniem naturalnych produktów z całego świata.

Produkty z których korzystamy to między innymi: lawenda, rozmaryn, słodka pomarańcza, pestki oliwek, kawa, wanilia, róża damasceńska. Składniki produktów Aromatherapy Associates są starannie selekcjonowane, a następnie ręcznie łączone – w ten sposób każdy z produktów nabiera unikalnych terapeutycznych właściwości.

 

Naturalne składniki

Ostatnim przystankiem w Twojej podróży będzie strefa relaksu z basenem i sauną suchą, w której króluje wszechobecny spokój czerpany z niezwykłego i naturalnego otoczenia lasu i łąk. Bujna roślinność wraz z jacuzzi sprawią, że przeniesiesz się do magicznego świata luksusu. W tym miejscu będziesz mieć okazję odetchnąć, odprężyć się i zregenerować siły na długi czas!

W SPA Alexandrinum wszystko zostało zaprojektowane w najdrobniejszych szczegółach aby pozwolić zanurzyć się w wyjątkowej strefie luksusu, w której poczujesz się wyjątkowym Gościem…

Zapraszamy do Pałacu Alexandrinum zakochane pary, które marzą o to, by spędzić niezapomniany, romantyczny weekend w spa pod Warszawą.

Zobacz nasze Oferty i pakiety

Pakiet wSPAniałe kobiety

wSPAniałe kobiety

Pakiet przygotowany dla kobiet chcących wspólnie spędzić czas, zrelaksować się i zrobić coś dla siebie

Zobacz pakiet
Pakiet konferencyjny relax

Konferencyjny relax

Pakiet polecany dla grup, które w krótkim czasie chcą oderwać się od codziennych obowiązków

Zobacz pakiet
Pakiet wSPAniałe kobiety

Romantycznie we dwoje

Pakiet polecany dla par, którym zależy na spędzeniu wspólnych chwil w romantycznej atmosferze i relaksu

Zobacz pakiet
Pakiet wSPAniałe kobiety

Wakacyjny detox

Pakiet przygotowany dla osób, które chcą zadbać o ciało i ducha w bliskości
z naturą

Zobacz pakiet
Pakiet wSPAniałe kobiety

Pakiet ślubny

Pakiet przygotowany dla osób, które są przed najważniejszym dniem w życiu i potrzebują się zrelaksować i pięknie wyglądać

Zobacz pakiet
Pakiet wSPAniałe kobiety

Dla rodzin z dziećmi

Pakiet dla rodzin z dziećmi, które chcą spędzić wspólne chwile razem, jak i we dwoje podczas gdy animatorzy zajmą dzieci zabawami

Zobacz pakiet

Zabiegi SPA

Wieloletnie doświadczenia terapeutów dowodzą, jak skutecznie olejki esencjonalne potrafią poprawiać zarówno fizyczne, jak i emocjonalne samopoczucie człowieka.

W ofercie SPA znajdują się autorskie rytuały oparte na kosmetykach brytyjskiej marki Aromatherapy Associates, która specjalizuje się w odnajdywaniu i badaniu właściwości leczniczych najlepszych naturalnych składników roślinnych oraz najczystszych wyciągów i olejków esencjonalnych, aby wykorzystywać je w swoich recepturach.

W ofercie SPA znajdują się również zabiegi na twarz oparte na kosmetykach Academie Scientifique de Beaute z ponad 130 letnią historią. Filozofia pielęgnacji skóry wyznawana przez Academie jest oparta na dokładnej diagnozie skóry z indywidualnym podejściem, właściwemu doborowi i rekomendacji bogatych w składniki aktywne produktów do pielęgnacji domowej oraz profesjonalnemu programowi zabiegów dostosowanym do potrzeb indywidualnego klienta.

Poznaj Nasz zespół

Adrian Gołębiowski

Jest dyplomowanym Terapeutą SPA & WELLNESS o specjalności masaże orientalne i ajurwedyjskie oraz terapeutą manualnym z ponad 6 letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w unikalnych na naszym rynku masażach i terapiach orientalnych - w szczególności wywodzących się z Ajurwedy.

Przez te lata zaufało mu setki zadowolonych pacjentów.

Wolny czas lubi spędzać na przejażdżkach rowerowych, czytaniu książek - w szczególności kryminałów. Adrian pasjonuje się również kulturą dalekiego wschodu.

Ewa Stolarska

Doświadczona kosmetyczka z wieloletnim stażem. Ma doświadczenie w pracy w zakładach kosmetycznych, jak również w prowadzeniu własnego gabinetu. Szeroki zakres usług Ewy jest do tej pory ceniony przez grono lojalnych klientek. Entuzjazm, otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów to kluczowe cechy Ewy, które pomagają pozyskiwać nowe klientki.

Doświadczenie zdobywała w prestiżowych salonach kosmetycznych.

W wolnych chwila Ewa odpręża się uprawiając jogging. Pasjonuje się również podróżami oraz kinem europejskim.

Aktualności17

Maj

Weekend 26-27.05

W dniu 26 maja w naszej restauracji

więcej

16

Kwi

Majówka

Długi weekend majowy to doskonała okazja na relaks i odprężenie

więcej

Bądź zawsze na bieżąco


Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hotel oraz podmioty powiązane z grupy ISP, którym Hotel powierzy przetwarzanie tych danych osobowych na podstawie art. 6 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu otrzymywania na bieżąco informacji o ofercie Hotelu oraz podmiotów powiązanych z Grupy ISP oraz zapoznałem się z Polityką Prywatności i Zasadami Przetwarzania Danych Osobowych. Mam świadomość, że zgodę tę mogę wycofać w każdej chwili.