Stajnia Pałacowa dla koneserów

separator

Jeździectwo to jeden z najelegantszych sportów świata

W stajni Pałacowej Alexandrinum poznacie Państwo tajniki szyku i różnorodności tego elitarnego sportu. Prowadzimy treningi wysokiej klasy z wykwalifikowanymi trenerami dla początkujących i zaawansowanych jeźdźców. Nasze konie są przystosowane dla osób zaczynających swoją przygodę z jeździectwem jak i dla tych, którzy zainteresowani są wyjazdami na zawody.

Zajęcia z naturalu, prawidłowego lonżowania, praca z koniem w ziemi, skoki, ujeżdżanie, wyjazdy w teren czy corss to wszystko zależy od Państwa, wystarczy udać się do malowaniczej podwarszawskiej wioski Krubki-Górki. Stajnia mieści się w pięknym XVIII wiecznym Parku z 8 stawami. Na terenie Parku znajduje się Pałac wraz z częścią hotelową, strefą relaksu i wypoczynku, basenem, sauną oraz komfortowe Spa. 

Teren należał kiedyś do ostatniego króla Polski Stanisława Augusta Poniatowskiego, który konno przemierzał pobliskie lasy liczące kilka tysięcy hektarów. Częstym gościem króla był Car Rosji Alexander I a  jego ulubioną rozrywką były niezwykłe wyjazdy w teren.

Tych z Państwa, którzy posiadają własnego „czterokopytnego” zapraszamy do ekskluzywnego pensjonatu. Oferujemy boksy wyścielone nowoczesną matą, dzięki temu przebywanie konia w boksie jest komfortowe, a powietrze w stajni bez zanieczyszczeń .

Stajnia hotelowa
 
Przez tajniki jazdy konnej przeprowadzi Państwa Instruktor jeździectwa z piętnastoletnim stażem, Pedagog, Zootechnik, Sędzia III klasy w dyscyplinie Skoki oraz Ujeżdżanie - Anna Górska.Stajnia

Po intensywnym treningu zapraszamy na odpoczynek do klubu, który znajduje się na pierwszym piętrze stajni.

Nasza stajnia wyposażona jest w:

  • Duży, oświetlony plac do jazdy, wyścielony podłożem z kwarcem, który nawet w zimę nie zamarza
  • Lonżownik
  • Malownicze pastwiska
  • Plac trawiasty z przeszkodami crossowymi
  • Myjkę zewnętrzną i wewnętrzną
  • W niedalekiej przyszłości solarium dla koni
  • Dziesięć boksów, w tym cztery typu angielskiego
  • Siodlarnię
  • Paszarnie

Cennik Pensjonatu:
Boks Angielka - 1800zł/m-c
Boks zwykły - 1700zł/m-c

Cena obejmuje podstawowy zakres świadczeń.

Aktualności17

Maj

Weekend 26-27.05

W dniu 26 maja w naszej restauracji

więcej

16

Kwi

Majówka

Długi weekend majowy to doskonała okazja na relaks i odprężenie

więcej

Bądź zawsze na bieżąco


Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hotel oraz podmioty powiązane z grupy ISP, którym Hotel powierzy przetwarzanie tych danych osobowych na podstawie art. 6 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu otrzymywania na bieżąco informacji o ofercie Hotelu oraz podmiotów powiązanych z Grupy ISP oraz zapoznałem się z Polityką Prywatności i Zasadami Przetwarzania Danych Osobowych. Mam świadomość, że zgodę tę mogę wycofać w każdej chwili.