AtrakcjeW naszym hotelu także znajdziecie Państwo wiele atrakcji, takich jak:

  • jacuzzi,
  • sauna,
  • basen,
  • siłownia
  • bilard
  • wypozyczalnia rowerów,
  • wypożyczalnia kijków Nordic Walking,
  • wycieczki wozem cygańskim, bryczką lub zimowe kuligi.

Przygotowaliśmy także coś dla tych z Państwa, którzy najlepiej relaksują się w tańcu. Nasz klub nocny zachwyca nie tylko swoim wystrojem, ale i atmosferą, która każdej zabawie nadaje szczególny charakter. Parkiet pomieści około 50 osób. W klubie mogą odbywać się imprezy integracyjne zarówno przy muzyce granej na żywo przez zespół, jak i puszczanej przez DJ'a. Goście mogą relaksować się tu przy stolikach oraz barze.

Do Państwa dyspozycji oddajemy przytulną kawiarnię, która zachwyca jasnym wystrojem i dużym wyborem gorących napoi oraz wspaniałych dań. Kawiarnia posiada taras ze stolikami, na którym wiosną można odpoczywać przy filiżance aromatycznej kawy.

Jedną z atrakcji jest również grill, na którym nasi kucharze przyrządzą rozmaite potrawy i przy aromatycznych daniach beda Państwo mogli cieszyć się okazałością naszego parku.

Dla amatorów sportu zostały wytyczone w naszym parku trasy biegowe, a dookoła hotelu znajda Państwo mnóstwo ciekawych tras rowerowych.

Dla zwolenników biegania, spacerów i treningów nordic-walking przygotowaliśmy oznakowaną ścieżkę zdrowia. Zapraszamy na 1000-metrową trasę biegowo-spacerową wśród starodrzewia naszego parku.

Historyczny dąb

Na terenie parku znajduje się wielki, ponad pięćsetletni dąb Konstanty, nazwany imieniem cesarskiego brata, noszącego tytuł Cesarzewica. Jest to jedno z najstarszych drzew w tej części Polski. Jego pień w obwodzie liczy ponad cztery metry. W dawnych czasach w jego cieniu ustawiano wiklinowe fotele, na których siadano do kawy w czasie długich letnich wieczorów. To miejsce szczególnie lubiła żona gospodarza, Cecylia z Dębowskich Grabowska. Wielokrotnie przyjmowała tu swoich gości.

Zgodnie z legendą pod dębem odpoczywał po podróży car Aleksander I.

 

Gwarantujemy, że w naszym hotelu zarówno Mali Goście jak i Dorośli na pewno nie będą się nudzić :)

 

Oferujemy:

Przejażdżka wozem cygańskim  - 2500,00 zł (cena za 15 osób)

Przejażdżka bryczką (6 osób) - 1400,00 zł

Przejażdżka saniami (4 osoby) - 2300,00 zł

Jesli są Państwo zainteresowani jedną z powyższych atrkacji, prosimy o wcześniejszy kontakt z recepcją. Atrakcje te należy rezerwować z min. 1-dniowym wyprzedzeniem.*

 

Zapraszamy do zapoznania się z rekomendowanymi przez nas trasami

 

Trasy rowerowe

 

Cennik wypozyczalni rowerów i kijków:

Wypożyczenie roweru – 20,00 zł/h lub 200,00 zł/dzień

Wypożyczenie kijków do nordic walking – 5 zł/każde rozpoczęte 3h.

 

*atrakcje będa zorganizowane w miarę dostępności sprzętu.  

Aktualności29

Paź

Czym się kierować, wybierając salę na studniówkę?

Znalezienie odpowiedniego miejsca na Studniówkę nie jest łatwe. Czym się kierować, wybierając salę na studniówkę?

więcej

29

Paź

Gdzie można pojeździć konno w okolicach Warszawy?

Zapraszamy Państwa do Palcowej stajni w miejscowości Krubki-Górki.

więcej

Bądź zawsze na bieżąco


Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hotel oraz podmioty powiązane z grupy ISP, którym Hotel powierzy przetwarzanie tych danych osobowych na podstawie art. 6 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu otrzymywania na bieżąco informacji o ofercie Hotelu oraz podmiotów powiązanych z Grupy ISP oraz zapoznałem się z Polityką Prywatności i Zasadami Przetwarzania Danych Osobowych. Mam świadomość, że zgodę tę mogę wycofać w każdej chwili.