Czym się kierować, wybierając salę na studniówkę?

Czym się kierować, wybierając salę na studniówkę?

25 paź /2020
26 paź /2020
  1. HomePage
  2. Hotel
  3. Blog
  4. Czym się kierować, wybierając salę na studniówkę?
29 października 2019

Studniówka to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego młodego człowieka. Niezależnie od tego, czy jej organizacji podejmują się sami uczniowie, czy też ich rodzice wespół z gronem pedagogicznym, wszystkim zależy na tym, żeby bal był wyjątkowy. Znalezienie odpowiedniego miejsca na Studniówkę nie jest łatwe. Czym się kierować, wybierając salę na studniówkę?

Metraż sali

Wybierając salę na studniówkę powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na jej metraż, co w praktyce przekłada się na liczbę osób, którą możemy ugościć zapewniając komfort miejsc siedzących oraz odpowiednio dużą przestrzeń do tańca. W wielu ofertach możemy znaleźć informację, że „nasza sala pomieści maksymalnie 180 osób”. Oznacza to, że przy pełnej frekwencji w sali może zrobić się ciasno. Sala balowa Pałacu Alexandrinum umożliwia nam organizację Studniówek oraz bankietów okolicznościowych dla 180 osób.

Otoczenie sali

Podstawą udanej imprezy tanecznej jest możliwość wyjścia z sali bankietowej i zaczerpnięcia oddechu. Dlatego składająca się z jednej sali restauracja w centrum miasta bez ogródka to nie najlepsze miejsce na organizację Studniówki. Znacznie lepiej sprawdzi się w tym celu hotel z salą balową lub restauracja z ogródkiem zewnętrznym. W prawdzie sezon studniówkowy przypada na okres zimowy, mimo to nie powinniśmy zakładać, że nikt z uczestników imprezy nie będzie chciał wyjść na zewnątrz lub chociażby skorzystać z chwili ciszy w hotelowym lobby. Uczestnicy Studniówek organizowanych w Pałacu Alexandrinum mogą korzystać zarówno z przestrzeni w lobby, jak i przypałacowego parku. Dodatkowo istnieje możliwość rezerwacji noclegów, dzięki czemu Studniówka może przeobrazić się w niezapomniany weekend pełen wrażeń.

Kompleksowość oferty

Organizując imprezę taką jak Studniówka trzeba zapewnić uczestnikom wszystko – od dogodnej sali bankietowej, przez catering, aż po dekoracje i oprawę muzyczną. Możemy zajmować się każdym tym aspektem z osobna, dokonując cudów, żeby wszystko zgrać w czasie lub wybrać kompleksową ofertę, w ramach której wszystko mamy w cenie. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom organizatorów Studniówek Pałac Alexandrinum oferuje kompleksową usługę – do wynajmu sali, po oprawę muzyczną i dodatkowe atrakcje. Z perspektywy osób odpowiedzialnych za organizację wydarzenia jest to opcja nie tylko bardziej wygodna, ale również tańsza. To także gwarancja dopięcia wszystkiego na ostatni guzik na długo przed planowaną datą Studniówki.

Dodatkowe atrakcje, które uświetnią wieczór

Wynajmując salę na Studniówkę warto również zwrócić uwagę na dodatkowe atrakcje, które mogłyby uświetnić wieczór i sprawić, że będzie jeszcze bardziej wyjątkowy dla uczestników zabawy. Taką trakcją może być oryginalny tort albo czekoladowa fontanna. Interesującym „dodatkiem” do imprezy studniówkowej może być również DJ, zapewniający oprawę muzyczną na żywo z możliwością przeprowadzenia dodatkowych konkursów lub puszczania muzyki na życzenie.

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij