Pokój 2-osobowy De LuxePokoje De Luxe posiadają sypialnię z dwoma oddzielnymi łóżkami lub łożem małżeńskim, oddzielny pokój oraz łazienkę z prysznicem i suszarką. Wyposażone są w telewizor LCD, wi-fi, sejf, telefon.

To idealne miejsce dla tych z Państwa, którzy marzą o wypoczynku w ekskluzywnych, komfortowych wnętrzach. Podczas aranżacji pokojów De Luxe zadbaliśmy o to, aby każdy element ich wystroju był dopracowany w najmniejszym szczególe. Dzięki temu poczujecie się Państwo u nas nie tylko swobodnie, lecz przede wszystkim wyjątkowo.

Wszystkie pokoje są wyposażone w:

  • łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów,
  • telewizor LCD,
  • wi-fi,
  • sejf,
  • telefon.

Wymarzone chwile relaksu znajdzie tu każdy, kto uwielbia spędzać czas w miejscach pełnych przestrzeni, domowej atmosfery oraz funkcjonalności.

Aktualności15

Lut

Oferty pracy

Oferty pracy

więcej

15

Lut

Rodzinna Wielkanoc

Zapraszamy do spędzenia rodzinnych świąt wielkanocnych

więcej

Bądź zawsze na bieżąco


Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hotel oraz podmioty powiązane z grupy ISP, którym Hotel powierzy przetwarzanie tych danych osobowych na podstawie art. 6 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu otrzymywania na bieżąco informacji o ofercie Hotelu oraz podmiotów powiązanych z Grupy ISP oraz zapoznałem się z Polityką Prywatności i Zasadami Przetwarzania Danych Osobowych. Mam świadomość, że zgodę tę mogę wycofać w każdej chwili.