Tło bannera

Zespół

13 sie /2020
14 sie /2020
  1. HomePage
  2. Hotel
  3. Zespół
Jacek Ulinowski

Jacek Ulinowski

Dyrektor hotelu

Czujny i uważny, sprawuje pieczę nad swoim zespołem. Co oczywiście nie jest łatwe, bo w hotelu zgromadziły się nietuzinkowe osobowości.

Wojciech Gryglas

Wojciech Gryglas

Dyrektor F&B

Zawsze skrupulatnie dba o porządek w dziale gastronomii i pilnuje aby goście poczuli się dopieszczeni. A żeby nabrać sił do ciężkiej pracy regularnie dba o formę w hotelowej siłowni.

Tomasz Maćkowiak

Tomasz Maćkowiak

Szef kuchni

Nie pozwoli, żeby ktoś wyszedł głodny z restauracji. Zadba o najbardziej wymagające podniebienia – posiłki przygotowuje jak dla siebie. Uwielbia kontakt z gośćmi, zawsze chętnie wysłucha wszelkich sugestii.

 
Marzena Mazurkiewicz

Marzena Mazurkiewicz

Sales & Marketing Manager

Rozwija się razem z hotelem od jego pierwszych dni. Utożsamia się z tym miejscem, brała udział w jego tworzeniu, zawsze gotowa do niestandardowych działań. Marzena jest miłośniczką zdrowego trybu życia i dba o to, aby hotel położony na łonie natury dbał o ochronę środowiska.

Katarzyna Wisznicka-Malitka

Katarzyna Wisznicka-Malitka

Specjalista ds. sprzedaży

Organizuje imprezy firmowe i dogadza klientom z prędkością światła. Uwielbia wyzwania i doskonale sobie z nimi radzi, co przekłada się za zadowolenie gościa.

Mariola Górka

Mariola Górka

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Doskonale odnajduje się w organizacji przyjęć okolicznościowych i wesel. Mariola jest estetką, uwielbia zadbać o każdy szczegół przyjęcia, nic jej nie umknie. Doradzi niezdecydowanym pannom młodym i zadba o ich spokój podczas tego stresującego dnia.

Adrian Gołębiowski

Adrian Gołębiowski

Masażysta, terapeuta i Manager SPA

Ta praca to jego pasja, zaraża energią swoich klientów i przekazuje im pozytywną energię. Adrian specjalizuje się w masażach orientalnych i ajurwedyjskich.

 
Joanna Królikowska

Joanna Królikowska

Kierownik recepcji

Sprawnie zarządza recepcją i jest wizytówką hotelu. Największą satysfakcję sprawia jej gość, który wyjeżdża z hotelu z uśmiechem na twarzy i obietnicą powrotu.

Kontakt

Recepcja

Krubki-Górki 13a,
05-326, Gm. Poświętne, pow. Wołomin

T: +48 609 190 607
E: recepcja@palac-alexandrinum.pl

Wyślij zapytanie

* Pola wymagane

Pakiety specjalne

bądź zawsze na bieżąco
bądź zawsze na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera a otrzymasz 10% rabatu na najbliższą rezerwację.

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij