Rodzinny weekend

Pakiet polecany dla rodzin z dziećmi, które chcą spędzić wspólne chwile razem, zarówno rodzinnie jak i we dwoje podczas gdy animatorzy zajmą dzieci zabawami. Regenerujące i intensywnie nawilżające skórę zabiegi otulą Cię i poprawią nastrój zapachami a masaż uwolni z nadmiaru napięć.

Pakiet zawiera:

  • nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją
  • dostęp do SPA
  • konsultacja z kosmetologiem
  • różana regeneracja dla kobiet po ciąży lub różane nawilżenie
  • masaż uwalniający napięcia lub masaż aromaterapeutyczny
  • zabawy dla dzieci z końmi w pałacowej stajni

Cena: 1270 zł*
*dwie osoby dorosłe, jedno dziecko w łóżku z rodzicami + jedno dziecko do lat 13 na dostawce

<< Powrót do SPA
Zabiegi SPA

Aktualności18

Lip

Weekend dla zakochanych w Hotelu Pałac Alexandrinum. Lista atrakcji.

Odwiedziny w Pałacu Alexandrium to idealny pomysł na weekend dla zakochanych.

więcej

18

Lip

Na co zwrócić uwagę wybierając hotel na planowany wypoczynek?

Kiedy liczba dni, które możesz przeznaczyć na wypoczynek jest ograniczona, chcesz spędzić je w pięknym i komfortowym otoczeniu. Co zatem wybierzesz?

więcej

Bądź zawsze na bieżąco


Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hotel oraz podmioty powiązane z grupy ISP, którym Hotel powierzy przetwarzanie tych danych osobowych na podstawie art. 6 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu otrzymywania na bieżąco informacji o ofercie Hotelu oraz podmiotów powiązanych z Grupy ISP oraz zapoznałem się z Polityką Prywatności i Zasadami Przetwarzania Danych Osobowych. Mam świadomość, że zgodę tę mogę wycofać w każdej chwili.