Stajnia Pałacowa dla koneserów

separator

Jeździectwo to jeden z najelegantszych sportów świata

W stajni Pałacowej Alexandrinum poznacie Państwo tajniki szyku i różnorodności tego elitarnego sportu. Prowadzimy treningi wysokiej klasy z wykwalifikowanymi trenerami dla początkujących i zaawansowanych jeźdźców. Nasze konie są przystosowane dla osób zaczynających swoją przygodę z jeździectwem jak i dla tych, którzy zainteresowani są wyjazdami na zawody.

Zajęcia z naturalu, prawidłowego lonżowania, praca z koniem w ziemi, skoki, ujeżdżanie, wyjazdy w teren czy corss to wszystko zależy od Państwa, wystarczy udać się do malowaniczej podwarszawskiej wioski Krubki-Górki. Stajnia mieści się w pięknym XVIII wiecznym Parku z 8 stawami. Na terenie Parku znajduje się Pałac wraz z częścią hotelową, strefą relaksu i wypoczynku, basenem, sauną oraz komfortowe Spa. 

Teren należał kiedyś do ostatniego króla Polski Stanisława Augusta Poniatowskiego, który konno przemierzał pobliskie lasy liczące kilka tysięcy hektarów. Częstym gościem króla był Car Rosji Alexander I a  jego ulubioną rozrywką były niezwykłe wyjazdy w teren.

Tych z Państwa, którzy posiadają własnego „czterokopytnego” zapraszamy do ekskluzywnego pensjonatu. Oferujemy boksy wyścielone nowoczesną matą, dzięki temu przebywanie konia w boksie jest komfortowe, a powietrze w stajni bez zanieczyszczeń .

stadnina koni pod Warszawą
 
Przez tajniki jazdy konnej przeprowadzi Państwa Instruktor jeździectwa z piętnastoletnim stażem, Pedagog, Zootechnik, Sędzia III klasy w dyscyplinie Skoki oraz Ujeżdżanie - Anna Górska.stadnia koni warszawa

Po intensywnym treningu zapraszamy na odpoczynek do klubu, który znajduje się na pierwszym piętrze stajni.

Nasza stajnia wyposażona jest w:

  • Duży, oświetlony plac do jazdy, wyścielony podłożem z kwarcem, który nawet w zimę nie zamarza
  • Lonżownik
  • Malownicze pastwiska
  • Plac trawiasty z przeszkodami crossowymi
  • Myjkę zewnętrzną i wewnętrzną
  • W niedalekiej przyszłości solarium dla koni
  • Dziesięć boksów, w tym cztery typu angielskiego
  • Siodlarnię
  • Paszarnie

Cennik Pensjonatu:
Boks Angielka - 1800zł/m-c
Boks zwykły - 1700zł/m-c

Cena obejmuje podstawowy zakres świadczeń.

Aktualności29

Paź

Czym się kierować, wybierając salę na studniówkę?

Znalezienie odpowiedniego miejsca na Studniówkę nie jest łatwe. Czym się kierować, wybierając salę na studniówkę?

więcej

29

Paź

Gdzie można pojeździć konno w okolicach Warszawy?

Zapraszamy Państwa do Palcowej stajni w miejscowości Krubki-Górki.

więcej

Bądź zawsze na bieżąco


Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hotel oraz podmioty powiązane z grupy ISP, którym Hotel powierzy przetwarzanie tych danych osobowych na podstawie art. 6 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu otrzymywania na bieżąco informacji o ofercie Hotelu oraz podmiotów powiązanych z Grupy ISP oraz zapoznałem się z Polityką Prywatności i Zasadami Przetwarzania Danych Osobowych. Mam świadomość, że zgodę tę mogę wycofać w każdej chwili.