Uroczystości z okazji rocznicy pobytu Hubala w Krubkach GórkachSzanowni Państwo

W dniu 1 października o godz. 14.00 w pałacowym parku rozpoczną się uroczystości upamiętniające 78. rocznicę pobytu w Krubkach-Górkach majora Henryka Dobrzańskiego ps. 'Hubal".

W programie między innymi: uroczysta msza święta, przemówienie okolicznościowe i złożenie wieńców pod pomnikiem upamiętniającym pobyt mjr. Hubala oraz występ dzieci ze szkoły podstawowej w Zabrańcu.

 

W tym dniu hotel oraz restauracja pozostają otwarte.

Zapraszamy

Aktualności17

Maj

Weekend 26-27.05

W dniu 26 maja w naszej restauracji

więcej

16

Kwi

Majówka

Długi weekend majowy to doskonała okazja na relaks i odprężenie

więcej

Bądź zawsze na bieżąco


Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hotel oraz podmioty powiązane z grupy ISP, którym Hotel powierzy przetwarzanie tych danych osobowych na podstawie art. 6 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu otrzymywania na bieżąco informacji o ofercie Hotelu oraz podmiotów powiązanych z Grupy ISP oraz zapoznałem się z Polityką Prywatności i Zasadami Przetwarzania Danych Osobowych. Mam świadomość, że zgodę tę mogę wycofać w każdej chwili.