Sale Konferencyjne pod WarszawąNa udaną konferencję składa się wiele czynników - odpowiednia atmosfera, profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne, przestronne i zaciszne pomieszczenia. Dlatego z myślą o Państwa komforcie w Pałacu Alexandrinum przygotowaliśmy miejsca, które spełniają wszystkie powyższe warunki. Z powodzeniem organizujemy profesjonalne konferencje w okolicach Warszawy, dbając o to, aby zawsze były one udane dla wszystkich ich uczestników. Nasze centrum konferencyjne to doskonałe miejsce do przeprowadzania wszelkich wydarzeń firmowych na wysokim poziomie.

Do Państwa usług oddajemy bardzo stylowe i funkcjonalne sale konferencyjne pod Warszawą z pełnym wyposażeniem. Cisza i wysoki standard pomieszczeń sprawiają, że nie ma lepszego miejsca na zorganizowanie wydarzeń firmowych niż Pałac Alexandrinum.

Każdego, kto chciałby zorganizować profesjonalne konferencje w okolicach Warszawy, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Podczas aranżacji wydarzeń firmowych pomożemy zrealizować wszelkie Państwa oczekiwania, dzięki czemu możecie być Państwo pewni, że organizowane w naszych salach konferencje lub szkolenia zawsze zakończą się sukcesem.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie przestronne sale konferencyjne, które w pełni spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.

Zapraszamy do odkrywania możliwości, jakie oferuje nasze nowoczesne centrum konferencyjne.

 

Sala AlexandryjskaElegancka sala znajdująca się na 2. piętrze Pałacu. Wyposażona jest ona w niezbędny sprzęt multimedialny (m.in. ekran, rzutnik). Nowoczesne i przestrzenne wnętrza sali mogą pomieścić nawet 100 osób.

Propozycje aranżacji:

Ustawienie Teatralne

(100 osób)

Ustawienie Klasowe

(70 osób)

Ustawienie Podkowa

(50 osób)

Przylega do niej pokój VIP, który doskonale sprawdzi się podczas organizacji kameralnych spotkań biznesowych. Może on pomieścić 10 osób. Przytulne wnętrza oraz zaciszna atmosfera umożliwiają komfortowy przebieg każdego wydarzenia firmowego.

Metraż sali 100 m2
Klimatyzacja  
Okna z możliwością zaciemnienia  
Rzutnik  
Ekran  
Flipchart  
Nagłośnienie  
Dostęp do internetu  

 

Sala Konferencyjna Sala Konferencyjna jest usytuowana na 3. piętrze Pałacu. Jest ona idealnym miejscem na organizowanie:

  • konferencji,
  • szkolenia,
  • spotkanie „klubowego”.

Propozycje aranżacji:

Ustawienie Teatralne

(80 osób)

Ustawienie Klasowe

(70 osób)

Ustawienie Podkowa

Jest ona profesjonalnie wyposażona oraz zapewnia duży komfort podczas odbywania się wszelkich wydarzeń firmowych.

Metraż sali 80 m2
Klimatyzacja  
Okna z możliwością zaciemnienia  
Rzutnik  
Ekran  
Flipchart  
Nagłośnienie  
Dostęp do internetu  

Bądź zawsze na bieżąco

Zapisz się do listy mailingowej aby raz w miesiącu otrzymywać informację o najnowszych ofertach i pakietach pobytowych.