Zobacz Hotel Pałac Alexandrinum**** w serwisie miejscakonferencyjne.pl

 

 

Centrum konferencyjne pod WarszawąSzukasz komfortowego i funkcjonalnego miejsca na zorganizowanie wydarzenia firmowego? Zapraszamy do Pałacu Alexandrinum – miejsca, w którym konferencja oraz szkolenie zawsze zakończy się sukcesem.

Pałac Alexandrinum to magiczne miejsce, z nowocześnie wyposażonym centrum konferencyjnym, elegancką restauracją, klubem nocnym oraz 12-hektarowym, zabytkowym parkiem.

Mają Państwo do swojej dyspozycji

- cztery przestronne sale konferencyjne

- elegancki pokój VIP

Zorganizujemy dla Państwa:

  • Profesjonalną konferencję lub szkolenie
  • Kolację firmową
  • Bankiet
  • Imprezę integracyjną

Organizujemy też niezapomniane imprezy integracyjne. Do dyspozycji oddajemy szereg atrakcji plenerowych, między innymi jazdę konną, przejażdżki rowerowe, nordic walking i wiele innych ciekawych możliwości spędzenia wolnego czasu pod Warszawą.

Po męczącym dniu zachęcamy do relaksu w naszym nowoczesnym Centrum SPA, gdzie możecie Państwo napić się drinka w jacuzzi czy skorzystać z sauny.

Naszym celem jest dbałość o szczegóły i wyjątkowa troska o zadowolenie klientów. Jeśli chcą Państwo zorganizować wydarzenie firmowe w okolicach Warszawy, w miejscu wyróżniającym się eleganckim wystrojem, przytulną atmosferą oraz wysokim poziomem usług, Pałac Alexandrinum jest najlepszym wyborem.

Zadbamy także o to, aby dopełnieniem każdego wydarzenia firmowego było odpowiednie menu.

 

 

Szczegółowych informacji udzieli Państwu nasz dział sprzedaży:

e-mail: k.wisznicka-malitka@palac-alexandrinum.pl

Aktualności17

Maj

Weekend 26-27.05

W dniu 26 maja w naszej restauracji

więcej

16

Kwi

Majówka

Długi weekend majowy to doskonała okazja na relaks i odprężenie

więcej

Bądź zawsze na bieżąco


Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hotel oraz podmioty powiązane z grupy ISP, którym Hotel powierzy przetwarzanie tych danych osobowych na podstawie art. 6 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu otrzymywania na bieżąco informacji o ofercie Hotelu oraz podmiotów powiązanych z Grupy ISP oraz zapoznałem się z Polityką Prywatności i Zasadami Przetwarzania Danych Osobowych. Mam świadomość, że zgodę tę mogę wycofać w każdej chwili.