Centrum konferencyjne pod Warszawą

Szukasz komfortowego i funkcjonalnego miejsca na zorganizowanie wydarzenia firmowego? Zapraszamy do Pałacu Alexandrinum – miejsca, w którym konferencja oraz szkolenie zawsze zakończy się sukcesem.

Pałac Alexandrinum to magiczne miejsce, z nowocześnie wyposażonym centrum konferencyjnym, elegancką restauracją, klubem nocnym oraz 12-hektarowym, zabytkowym parkiem.

Oferujemy

Sale konferencyjne

Cztery przestronne
sale konferencyjne

Eleganckie pokoje

Eleganckie pokoje
VIP

Piękny park

12 hektarowy
park

Strefa rozrywki

Strefę
rozrywki

Pałacowa stajnia

Pałacową
stajnię

SPA

Strefę
SPA&Wellness

Sale konferencyjne

Do dyspozycji naszych gości oddajemy, w pełni wyposażone i funkcjonalne sale konferencyjne pod Warszawą. Przestronne wnętrza oferujące możliwość swobodnej aranżacji przestrzeni umożliwiają zorganizowanie eventu o dowolnym formacie oraz zasięgu – prelekcji, szkolenia, prezentacji. Gościmy konferencje branżowe i naukowe, spotkania biznesowe, szkolenia, a także imprezy firmowe. Łącznie nasze sale mogą pomieścić do 400 osób.

Sprawdź
Sale konferencyjne
 
Pikniki i integracje

Integracje i pikniki

Spotkania pracownicze to niezwykle ważny element w życiu firmy. Między pracownikami nawiązuje się więź, która wpływa na jakość i wydajność pracy w codziennym życiu zawodowym. Piękno 12-hektarowego, zabytkowego parku, w połączeniu z naszą bogatą ofertą sprawia, że Hotel Pałac Alexandrinum jest idealnym miejscem na organizację imprez plenerowych. Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez, własna infrastruktura oraz zaplecze gastronomiczne zagwarantują Państwu konkurencyjne ceny i wysoką jakość naszych usług.

Sprawdź
 

Bankiety i przyjęcia

Wytworne, eleganckie wnętrza stanowią piękną scenografię dla różnego rodzaju bankietów i przyjęć firmowych. Poza tym mogą być z powodzeniem zaaranżowane jako miejsce ekspozycji nowych produktów i wystaw.
Sala bankietowa zmieści w układzie zasiadanym do 200 osób a w ustawieniu bankietowym ok 350. Podczas cieplejszych miesięcy Goście mogą bawić się na wyposażonym w wygodne meble tarasach.

Sprawdź
Bankiety i przyjęcia

Zaufali nam

Hotele.pl
eTravel
ABC Data
Appolonia
BCD Travel
BizTech
Effect Group
Dermapharm
 

Aktualności27

Lip

Uroczystości ku czci Hubala

30.09 uroczystości ku czci Hubala

więcej

21

Lip

Oferty pracy

Poszukujemy pracowników na stanowiska: Specjalista ds. sprzedaży, Pracownik recepcji, Kucharz, Kelner, Obsługa SPA, Ratownik. Zapraszamy do kontaktu.

więcej

Bądź zawsze na bieżąco


Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hotel oraz podmioty powiązane z grupy ISP, którym Hotel powierzy przetwarzanie tych danych osobowych na podstawie art. 6 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu otrzymywania na bieżąco informacji o ofercie Hotelu oraz podmiotów powiązanych z Grupy ISP oraz zapoznałem się z Polityką Prywatności i Zasadami Przetwarzania Danych Osobowych. Mam świadomość, że zgodę tę mogę wycofać w każdej chwili.