Wakacyjny detox

Pakiet przygotowany dla osób, które chcą zadbać o ciało i ducha w bliskości z naturą. Zabiegi na ciało oczyszczą Twój organizm z toksyn i nadmiaru płynów pozostawiając skórę niewiarygodnie gładką.

Pakiet zawiera:

  • nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją
  • dostęp do strefy Aqua
  • Zabieg na ciało „doskonałe ciało”
  • lekkie i zdrowe posiłki
  • ćwiczenia na świeżym powietrzu

Cena: 630 zł / osoba

<< Powrót do SPA
Zabiegi SPA

Aktualności27

Lip

Uroczystości ku czci Hubala

30.09 uroczystości ku czci Hubala

więcej

21

Lip

Oferty pracy

Poszukujemy pracowników na stanowiska: Specjalista ds. sprzedaży, Pracownik recepcji, Kucharz, Kelner, Obsługa SPA, Ratownik. Zapraszamy do kontaktu.

więcej

Bądź zawsze na bieżąco


Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hotel oraz podmioty powiązane z grupy ISP, którym Hotel powierzy przetwarzanie tych danych osobowych na podstawie art. 6 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu otrzymywania na bieżąco informacji o ofercie Hotelu oraz podmiotów powiązanych z Grupy ISP oraz zapoznałem się z Polityką Prywatności i Zasadami Przetwarzania Danych Osobowych. Mam świadomość, że zgodę tę mogę wycofać w każdej chwili.