Zabiegi, z których powinieneś skorzystać będąc w SPA Hotelu Pałac Alexandrinum

Zabiegi, z których powinieneś skorzystać będąc w SPA Hotelu Pałac Alexandrinum

31 Oct /2020
01 Nov /2020
  1. HomePage
  2. Hotel
  3. Blog
  4. Zabiegi, z których powinieneś skorzystać będąc w SPA Hotelu Pałac Alexandrinum
18 of February 2020

Marzysz o relaksujących chwilach w SPA? Chcesz odprężyć się po ciężkim tygodniu? A może czujesz, że Twoje ciało potrzebuje regeneracji? Na terenie obiektu znajduje się inspirowane naturą SPA&Wellnes, gdzie wykonywane są luksusowe rytuały na twarz i ciało.

Nie musisz jechać na drugi koniec Polski ani przekraczać granicy państwa, aby udać się na wycieczkę połączoną z relaksem w SPA. Zaledwie 13 km od Warszawy znajduje się  hotel Pałac Alexandrinum, a w nim luksusowe centrum Wellness.

Zabiegi inspirowane naturą

W codziennym życiu ciągle narażony jesteś na działanie chemii. Sztuczne barwniki i konserwanty obecne są w jedzeniu i kosmetykach, oddychasz zanieczyszczonym powietrzem, a stres i szybkie tempo życia nie pozostają obojętne dla kondycji Twojej skóry. Czy jest na to ratunek? Na szczęście tak! I nie jest nim przeprowadzka w Bieszczady, a odwiedziny w podwarszawskim SPA Alexandrium. To właśnie tutaj czekają na Ciebie profesjonalni terapeuci i doświadczeni kosmetolodzy, którzy:

  • ocenią problemy skóry i wsłuchają się w Twoje potrzeby,
  • opracują indywidualną ofertę zabiegów i przygotują plan terapii,
  • przeprowadzą zabiegi z wykorzystaniem naturalnych kosmetyków Aromatherapy Associates, które mają naturalną formułę zawierającą ekstrakty z wyselekcjonowanych roślin z całego świata (lawenda, słodka pomarańcza, pestki oliwek, kawa, wanilia, róża damasceńska, rozmaryn).

Rodzaje zabiegów

Oferta SPA jest niezwykle bogata i dopasowana do indywidualnych potrzeb. Kosmetolodzy są bardzo elastyczni w dobieraniu zabiegów, a korzystają z niezwykle szerokiego wachlarzu usług. W ramach pakietów wSPAniałe kobiety, ślubnego, romantycznego dla dwojga, DAY SPA czy wieczoru panieńskiego polecamy szczególnie:

  • autorskie rytuały oparte na kosmetykach brytyjskiej marki Aromatherapy Associates — wykorzystujemy w nich preparaty z naturalnym, bogatym składem roślinnym o właściwościach leczniczych, wyciągami i olejkami esencjonalnymi,
  • zabiegi na twarz oparte na kosmetykach Academie Scientifique de Beaute — obejmujące dokładną diagnozę skóry i dobór odpowiednich produktów bogatych w składniki aktywne.

W SPA znajdziesz szeroki wachlarz zabiegów związanych z pielęgnacją twarzy, na ciało oraz masaży.

Usługi dodatkowe

Poza wspomnianymi zabiegami zapraszamy Cię do strefy relaksu, w której znajduje się sauna sucha oraz basen. Panujący tam spokojny klimat oraz przyjemna cisza pozwolą Ci poczuć się tak, jakbyś znajdował się w otoczeniu łąk i lasów. Tutaj zregenerujesz siły na długi czas.

Na zakończenie przyjemnego dnia możesz udać się do restauracji Tremo, a jeśli zdecydujesz, że chcesz dłużej przebywać w zaczarowanym świecie Pałacu Alexandrinum, wystarczy, że zarezerwujesz jeden z naszych komfortowych pokoi.

See on map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close