Spotkania firmowe pod Warszawą

Powodzenie spotkania biznesowego zależy od wielu czynników. Jednym z nich jest miejsce, w którym odbywa się spotkanie. Dlatego przedsiębiorcy organizujący spotkania firmowe pod Warszawą tak chętnie wybierają usługi centrum konferencyjnego Pałac Alexandrinum.

Pałac Alexandrinum to miejsce, które łączy w sobie luksus i klasę dziewiętnastowiecznych pałaców ze współczesnymi udogodnieniami technicznymi, dzięki czemu organizowane w naszym centrum spotkania biznesowe mogą odbywać się w klasycznych i eleganckich wnętrzach, nie tracąc przy tym nic z walorów, jakie oferuje współczesna technologia.

Do dyspozycji klientów biznesowych oddajemy cztery przestronne i dobrze wyposażone sale konferencyjne, które w każdej chwili mogą zostać przeobrażone w sale bankietowe. Tę swobodę szczególnie cenią sobie przedsiębiorcy, którzy organizację konferencji lub mniejszych spotkań biznesowych pragną połączyć z większym eventem firmowym. Dodatkowe udogodnienie stanowi sala VIP, w której spotkania biznesowe mogą się odbywać po lub równolegle z głównym wydarzeniem.

Nasze Centrum konferencyjne to także szereg innych atrakcji i udogodnień, dzięki którym spotkania firmowe pod Warszawą możemy przeobrazić w niezapomniany business trip. W przerwach między rozmowami zapraszamy do spacerów po okalającym pałac zabytkowym parku, a na zakończenie owocnego dnia pracy do odwiedzin w strefie Wellness&SPA, gdzie czekają na Państwa wysokiej klasy zabiegi pielęgnacyjne oraz masaże relaksacyjne.

Pałac Alexandrinum szczyci się statusem 4-gwiazdkowego hotelu. Dostępność komfortowych pokoi hotelowych sprzyja organizacji eventów kilkudniowych oraz spotkań biznesowych powiązanych z wyjazdami integracyjnymi.

Przysłowiową wisienkę na torcie oferty biznesowej stanowi hotelowa restauracja Tremo oferująca śniadania, lunche, obiady oraz przepyszne desery. Każdy posiłek przygotowany przez naszego Szefa Kuchni podniesie prestiż spotkania, tworząc atmosferę luksusu i wykwintności.

Na udane spotkania biznesowe pod Warszawą zapraszamy do Centrum konferencyjnego Pałac Alexandrinum.

Oferujemy

Sale konferencyjne

Cztery przestronne
sale konferencyjne

Eleganckie pokoje

Eleganckie pokoje
VIP

Piękny park

12 hektarowy
park

Strefa rozrywki

Strefę
rozrywki

Pałacowa stajnia

Pałacową
stajnię

SPA

Strefę
SPA&Wellness

Sale konferencyjne

Do dyspozycji naszych gości oddajemy, w pełni wyposażone i funkcjonalne sale konferencyjne pod Warszawą. Przestronne wnętrza oferujące możliwość swobodnej aranżacji przestrzeni umożliwiają zorganizowanie eventu o dowolnym formacie oraz zasięgu – prelekcji, szkolenia, prezentacji. Gościmy konferencje branżowe i naukowe, spotkania biznesowe, szkolenia, a także imprezy firmowe. Łącznie nasze sale mogą pomieścić do 400 osób.

Sprawdź
Sale konferencyjne
 
Pikniki i integracje

Integracje i pikniki

Spotkania pracownicze to niezwykle ważny element w życiu firmy. Między pracownikami nawiązuje się więź, która wpływa na jakość i wydajność pracy w codziennym życiu zawodowym. Piękno 12-hektarowego, zabytkowego parku, w połączeniu z naszą bogatą ofertą sprawia, że Hotel Pałac Alexandrinum jest idealnym miejscem na organizację imprez plenerowych. Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez, własna infrastruktura oraz zaplecze gastronomiczne zagwarantują Państwu konkurencyjne ceny i wysoką jakość naszych usług.

Sprawdź
 

Bankiety i przyjęcia

Wytworne, eleganckie wnętrza stanowią piękną scenografię dla różnego rodzaju bankietów i przyjęć firmowych. Poza tym mogą być z powodzeniem zaaranżowane jako miejsce ekspozycji nowych produktów i wystaw.
Sala bankietowa zmieści w układzie zasiadanym do 200 osób a w ustawieniu bankietowym ok 350. Podczas cieplejszych miesięcy Goście mogą bawić się na wyposażonym w wygodne meble tarasach.

Sprawdź
spotkania firmowe pod warszawą

Zaufali nam

Hotele.pl
eTravel
ABC Data
Appolonia
BCD Travel
BizTech
Effect Group
Dermapharm
 

Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania:
Tel. (+48) 799 072 530

k.wisznicka-malitka@palac-alexandrinum.plAktualności29

Paź

Czym się kierować, wybierając salę na studniówkę?

Znalezienie odpowiedniego miejsca na Studniówkę nie jest łatwe. Czym się kierować, wybierając salę na studniówkę?

więcej

29

Paź

Gdzie można pojeździć konno w okolicach Warszawy?

Zapraszamy Państwa do Palcowej stajni w miejscowości Krubki-Górki.

więcej

Bądź zawsze na bieżąco


Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hotel oraz podmioty powiązane z grupy ISP, którym Hotel powierzy przetwarzanie tych danych osobowych na podstawie art. 6 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu otrzymywania na bieżąco informacji o ofercie Hotelu oraz podmiotów powiązanych z Grupy ISP oraz zapoznałem się z Polityką Prywatności i Zasadami Przetwarzania Danych Osobowych. Mam świadomość, że zgodę tę mogę wycofać w każdej chwili.