UroczystościElegancki wystrój Pałacu oraz jego wyjątkowa okolica powodują, że jest on doskonałym miejscem na zorganizowanie niezapomnianych uroczystości. Wnętrza naszego obiektu nadadzą każdemu ważnemu dla Państwa przyjęciu ekskluzywny charakter oraz iście bajkową oprawę.

Dołożymy wszelkich starań, aby uroczystości te w pełni spełniały Państwa oczekiwania oraz utrwaliły się w pamięci ich uczestników jako szczególne przeżycie. To właśnie u nas możecie Państwo zorganizować wesele swoich marzeń czy niepowtarzalne przyjęcie okolicznościowe.

Oferujemy funkcjonalne i eleganckie sale, które wyróżniają się spośród innych tego rodzajów miejsc w województwie mazowieckim.

Zrealizujemy Państwa oczekiwania i nadamy przyjęciu szczególny wymiar, który na długo zostanie w Państwa pamięci.

Dlatego zapraszamy do zorganizowania istotnych dla Państwa przyjęć w naszym hotelu. Profesjonalizm, indywidualne podejście do Państwa potrzeb oraz oczekiwań, okazały wystrój wnętrz – wszystko to składa się na to, że Pałac Alexandrinum idealnie sprawdzi się jako miejsce, w którym można spędzić niezapomniane uroczystości w gronie najbliższych.

Przyjęcie weselne

W samym sercu 12-hektarowego Parku Krajobrazowego z XVIII wieku, znajduje się miejsce w którym spełnią się Państwa marzenia o niezapomnianym przyjęciu weselnym. Oferujemy stylową, funkcjonalną i elegancką salę weselną, która wyróżnia się spośród innych tego rodzajów miejsc.

Urzekający pałacową architekturą hotel Pałac Alexandrinum przeniesie Państwa oraz wszystkich Gości do magicznego świata luksusu i elegancji. W Pałacu tradycja przenika się z nowoczesnością, co daje niepowtarzalny klimat i sprawia, że jest to idealne miejsce do organizacji jednego z ważniejszych wydarzeń w życiu. Nasza sala jest doskonałym miejscem na to, aby zorganizować w niej wyjątkowe, magiczne wesele.

Spełnimy Państwa marzenia i sprawimy, żeby ten ważny dzień pozostawił niezapomniane wrażenia w pamięci wszystkich Gości.

Wesela
Komunuie

Komunie i Chrzciny

Ekskluzywne i przytulne wnętrza Pałacu Alexandrinum są idealnym miejscem na zorganizowanie przyjęcia komunijnego oraz chrzcin. Dzięki malowniczej lokalizacji naszego pałacu te najważniejsze wydarzenie w życiu dzieci oraz ich rodzin nabierze szczególnego i niepowtarzalnego charakteru. Podczas organizacji komunii lub chrzcin tworzymy elegancki wystrój sali, zgodnie z oczekiwaniami Gości.

Zadbaliśmy również o to, aby skomponować odpowiednie i uroczyste menu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroki wybór dań opartych przede wszystkim na bazie tradycyjnej kuchni polskiej, ale w menu znajdą się również potrawy pochodzące z innych części świata. Proponujemy także usługi dodatkowe w postaci m.in. fontanny czekoladowej, tortu albo animacji dla dzieci.

Urodziny

Urodziny to ważny moment w życiu każdego człowieka. Warto spędzić ten dzień wyjątkowo.

Zorganizuj przyjęcie urodzinowe w naszych wnętrzach a będzie to niezapomniana impreza!

Planujesz kameralną, elegancką kolację? Nasza restauracja zachwyci Twoich Gości. A może wolisz huczną imprezę z DJ-em? Nasz klimatyczny klub idealnie spełni swoje zadanie.

Spełnimy wszystkie marzenia naszych Gości.

Urodziny
Wieczory panieńskie i kawalerskie

Wieczory panieńskie i kawalerskie

Szukasz pomysłu na wyjątkowy wieczór panieński lub kawalerski?

Wolisz Relaks w luksusowym SPA czy imprezowe szaleństwo w klubie? Sprawdź, jak kawalerskie i panieńskie fantazje ożywają w Hotelu Pałac Alexandrinum.

Zapraszamy do spędzenia wspólnych chwil oraz przeżycie niezapomnianej przygody w luksusowych wnętrzach Pałacu Alexandrinum! Doskonała lokalizacja zaledwie 13 km od granicy Warszawy, niepowtarzalny klimat, 12-hektarowy park, wyśmienita kuchnia - SPA Alexandrinum to zaledwie część atutów naszego hotelu.

Odpoczynek przy blasku świec, do tego szeroki wybór pielęgnacyjnych zabiegów oraz liczne atrakcje sprawią, iż będzie to niezapomniana noc dla wszystkich! Po takim wieczorze nie będzie zmęczenia, bólu głowy, podkrążonych oczu, wręcz przeciwnie – wspaniałe samopoczucie, aksamitne ciało i masa pozytywnej energii!

Więcej szczegółów mogą Państwo zasięgnąć
u naszych konsultantów:

 

Tel. +48 512 954 181
e-mail: m.gorka@palac-alexandrinum.pl

Aktualności29

Paź

Czym się kierować, wybierając salę na studniówkę?

Znalezienie odpowiedniego miejsca na Studniówkę nie jest łatwe. Czym się kierować, wybierając salę na studniówkę?

więcej

29

Paź

Gdzie można pojeździć konno w okolicach Warszawy?

Zapraszamy Państwa do Palcowej stajni w miejscowości Krubki-Górki.

więcej

Bądź zawsze na bieżąco


Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hotel oraz podmioty powiązane z grupy ISP, którym Hotel powierzy przetwarzanie tych danych osobowych na podstawie art. 6 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu otrzymywania na bieżąco informacji o ofercie Hotelu oraz podmiotów powiązanych z Grupy ISP oraz zapoznałem się z Polityką Prywatności i Zasadami Przetwarzania Danych Osobowych. Mam świadomość, że zgodę tę mogę wycofać w każdej chwili.