Tło bannera

Sale konferencyjne
blisko Warszawy

 1. HomePage
 2. Biznes
 3. Sale konferencyjne blisko Warszawy

Najwyższa jakość

W Pałacu Alexandrinum czekają na Państwa w pełni wyposażone sale konferencyjne, wyśmienity catering i otoczenie przyrody w dogodnej lokalizacji pod Warszawą. Dzięki swoim atutom nasz hotel i centrum konferencyjne są jednymi z najczęściej i najchętniej wybieranych obiektów w województwie mazowieckim do organizacji eventów i spotkań biznesowych. Zapraszamy do Pałacu Alexandrinum. 

Standardowe wyposażenie sal
Klimatyzacja
Nagłośnienie
Dostęp do internetu
Flipchart
Światło dzienne
Zaciemnienie sali
Ekran
Projektor
Rzutnik slajdów
Mikrofon
Sprzęt TV/Video
Sale konferencyjne<br> blisko Warszawy

Konferencje & Eventy

Katarzyna Wisznicka-Malitka

T: +48 799 072 530

k.wisznicka-malitka@palac-alexandrinum.pl

Wyślij zapytanie

* Pola wymagane

Centrum konferencyjne pod Warszawą — Hotel Pałac Alexandrinum

Nasze centrum konferencyjne pod Warszawą to idealne miejsce na zorganizowanie spotkania o charakterze biznesowym. Ze względu na swoją atrakcyjną i łatwo dostępną lokalizację stanowi cel podróży nie tylko gości ze stolicy, ale również z pozostałych części kraju, a nawet z zagranicy. Ogromna, elegancka przestrzeń sprawia, że piękny hotel na konferencję to zarówno miejsce odpoczynku i rekreacji. Klientom biznesowym, oprócz nowocześnie wyposażonego zaplecza szkoleniowego proponujemy:

 • komfortowe pokoje,
 • strefę SPA z basenem,
 • elegancką restaurację z kuchnią regionalną i nowoczesną,
 • Pałacową stajnię
 • atrakcyjne tereny wokół obiektu.

Zapraszamy do hotelu Pałac Alexandrinum — centrum konferencyjnego pod Warszawą, w którym zorganizowaliśmy setki spotkań, wydarzeń kulturalnych, edukacyjnych i naukowych.

Hotele konferencyjne woj. mazowieckie — oferta

Inaczej niż inne hotele konferencyjne w woj. mazowieckim Alexandrium Palace dopasowuje swoją ofertę biznesową do potrzeb klientów. Dysponujemy kilkoma komfortowymi salami:

 • konferencyjną dolną w Rezydencji z wyjściem na taras, wyposażoną w nowoczesny sprzęt multimedialny, zdolną pomieścić nawet 220 osób,
 • konferencyjną górną na 100 osób,
 • Alexandryjską w budynku głównym, wyposażoną w sprzęt multimedialny i nagłośnienie, która pomieści 100 osób,
 • salę konferencyjną na szkolenie lub mniejszą konferencję, zdolną pomieścić około 80 osób.
 • salę VIP na posiedzenie zarządu lub rady nadzorczej.

Sztab profesjonalistów zorganizuje dla Państwa niezapomniane spotkanie biznesowe z dbałością nawet o najmniejsze detale - wiemy, że diabeł tkwi w szczegółach. Luksusowe, historyczne wnętrza, otoczenie pełne zieleni i kojącej przyrody, wykwintna kuchnia oraz elegancja obiektu stwarzają doskonałe warunki do rozmów handlowych, negocjacji, zebrań czy spotkań z inwestorami. Pałac Alexandrinum to idealny hotel na konferencję oraz eventy na Mazowszu i blisko stolicy.

Nasz hotel konferencyjny pod Warszawą okala 12- hektarowypark, idealny do odpoczynku po intensywnym dniu. Relaks naszym gościom biznesowym zapewni także strefa SPA, która znajduje się na terenie centrum konferencyjnego. Pod Warszawą trudno znaleźć bardziej atrakcyjną ofertę dla firm.

Sala konferencyjna pod Warszawą czy w biurze?

Nie wszystkie przedsiębiorstwa dysponują odpowiednim zapleczem do organizacji szkolenia czy innych spotkań o charakterze biznesowym. Sala konferencyjna pod Warszawą to doskonały wybór również wtedy, gdy zależy Ci na ugoszczeniu kontrahentów w miejscu innym niż siedziba firmy. Te zazwyczaj mieszczą się w ruchliwych dzielnicach i sąsiadują z hałaśliwymi ulicami. Inaczej niż w Pałacu Alexandrium, który jako jeden z niewielu hoteli konferencyjnych w woj. mazowieckim ulokowany jest w otoczeniu ogrodów i lasów.

 

Wynajem sali konferencyjnej w takim obiekcie pozwala oszczędzić czas, który straciłbyś planując wydarzenie u siebie w biurze. Profesjonaliści z doświadczeniem, którzy pracują w naszym hotelu konferencyjnym koło Warszawy pomogą Ci w organizacji wydarzenia, zarówno pod względem logistyki, jak również gastronomii czy zaplecza technicznego.

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij