Cosmolifting japoński

Ten odmładzający, japoński masaż twarzy jest intensywnym zabiegiem manualnym o silnym działaniu liftingującym, podnosi i wzmacnia strukturę twarzy oraz wyraźnie poprawia koloryt poprzez zwiększenie przepływu krwi, drenaż limfatyczny oraz zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny. Jest niechirurgicznym mocnym masażem na mięśniach głębokich twarzy, efekt jak po botoksie, nawet po jednym masażu, a po serii 10 zabiegów efekt jak po operacji plastycznej - podnosi się wyraźnie cały owal.

Jest to metoda wymyślona przez Panią Lone Sorensen.

 

Czas trwania jednego masażu to godzina, częstotliwość w serii to jeden masaż co tydzień.

Japoński cosmolifting to rytuał, który dogłębnie odpręża i relaksuje ciało i umysł. Te cudowne właściwości  cosmoliftingu zawdzięczamy stymulacji wybranych punktów i obszarów refleksologicznych znajdujących się na naszej twarzy.

 

Cena zabiegu: 300 zł

 

<< Powrót do SPA
Zabiegi SPA

Aktualności29

Paź

Czym się kierować, wybierając salę na studniówkę?

Znalezienie odpowiedniego miejsca na Studniówkę nie jest łatwe. Czym się kierować, wybierając salę na studniówkę?

więcej

29

Paź

Gdzie można pojeździć konno w okolicach Warszawy?

Zapraszamy Państwa do Palcowej stajni w miejscowości Krubki-Górki.

więcej

Bądź zawsze na bieżąco


Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hotel oraz podmioty powiązane z grupy ISP, którym Hotel powierzy przetwarzanie tych danych osobowych na podstawie art. 6 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu otrzymywania na bieżąco informacji o ofercie Hotelu oraz podmiotów powiązanych z Grupy ISP oraz zapoznałem się z Polityką Prywatności i Zasadami Przetwarzania Danych Osobowych. Mam świadomość, że zgodę tę mogę wycofać w każdej chwili.