Co zabrać ze sobą do SPA?

Co zabrać ze sobą do SPA?

31 Okt /2020
01 Nov /2020
  1. Startseite
  2. Hotel
  3. Blog
  4. Co zabrać ze sobą do SPA?
13 März 2020

Goście planujący wizytę w SPA Alexandrinum często pytają nas, co powinni zabrać ze sobą do SPA. Pojawiają się pytania o ręczniki, płaszcze kąpielowe, obuwie... Zdarza się, że ktoś zapyta o dostępność napojów... Od czasu do czasu zdarza nam się również gościć klientki i klientów, którzy wszystko wzięli ze sobą, ot na wszelki wypadek. Skąd te wątpliwości? Złośliwi mogliby powiedzieć, że z braku obycia, ale to nie prawda. Pytania i wątpliwości związane z tym, co powinniśmy, a czego nie musimy zabierać ze sobą do SPA wynikają przede wszystkim ze zróżnicowania standardów poszczególnych gabinetów odnowy biologicznej i przyhotelowych SPA. Są miejsca, takie jak SPA Alexandrinum, w których goście mogą liczyć na kompleksową obsługę wraz z napojami, ale są też takie miejsca, w których najcieplej wita się gości z własnym obuwiem zamiennym. Dlatego, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości osób, które chciałyby odwiedzić nasze SPA, ale nie do końca wiedzą „z czym to się je” przygotowaliśmy krótki przewodnik po naszej strefie relaksu.

1. Odzież wierzchnia i pozostałe ubrania

Goście, którzy korzystają ze SPA Alexandrinum przy okazji pobytu w naszym hotelu mogą zejść do strefy SPA&Wellness w hotelowych płaszczach kąpielowych. Oczywiście, nie muszą tego robić. Jeśli nie macie Państwo ochoty wychodzić ze swoich pokoi w płaszczach, wszystko co niezbędne otrzymacie w recepcji SPA. Dla tych z Państwa, którzy przyjechali do nas specjalnie po to, żeby skorzystać z dobroczynnych właściwości naszych zabiegów przygotowaliśmy przestronną szatnię, w której możecie się przebrać i zostawić wszystko, czego nie będziecie potrzebowali podczas wizyty w SPA, włącznie z obuwiem.

2. Płaszcze kąpielowe, bielizna jednorazowa, obuwie

Każdy gość SPA Alexandrinum otrzymuje do dyspozycji płaszcz kąpielowy, bieliznę jednorazową oraz obuwie jednorazowe. W zależności od ilości zabiegów i długości pobytu w naszym SPA możecie Państwo skorzystać nawet z kilku kompletów bielizny jednorazowej – standardowo oddajemy ją do Państwa dyspozycji przed każdym zabiegiem. Płaszcz kąpielowy towarzyszy Państwu podczas całej wizyty, przy czym na czas zabiegów wymagających odkrycia ciała np. masaży jest odbierany przez nasz personel i odwieszany.

Z doświadczenia wiemy, że nie wszyscy lubią obuwie jednorazowe. Dlatego jeśli należycie Państwo do grupy osób, które wolą korzystać ze swojego obuwia kąpielowego w postaci klapek lub japonek, nic nie stoi na przeszkodzie.

3. Napoje

Odwiedzając SPA Alexandrinum nie musicie się Państwo martwić o to, że zaschnie Wam w gardle, a nigdzie pod ręką nie znajdzie się nawet butelka wody. Na stoliku przy recepcji czekają na Państwa napoje i kubeczki. Najczęściej w naszym SPA oferujemy wodę mineralną z owocami. Na specjalne życzenie serwujemy także alkohole – wino, szampan. Napoje bezalkoholowe pozostają do stałej dyspozycji gości, w związku z czym zachęcamy do częstowania się nawet wówczas, gdy nikogo z obsługi SPA nie ma w pobliżu.

4. Środki czystości

Na tych z Państwa, którzy po zakończeniu zabiegów w naszym SPA chcieliby skorzystać z kąpieli czekają prysznice wraz ze środkami czystości. Do dyspozycji gości oddajemy żele pod prysznic i szampony do włosów.

Planując pobyt w SPA Alexandrinum nie musicie Państwo zabierać z sobą niczego. Wszystko zapewnimy na miejscu. Jeśli natomiast preferujecie Państwo korzystanie z własnego obuwia kąpielowego oraz własnych środków czystości i kosmetyków, zachęcamy do zabrania ich z sobą do naszej strefy odpoczynku i relaksu.

Siehe auf der Karte
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen