Weekend dla zakochanych w Hotelu Pałac Alexandrinum. Lista atrakcji.

Weekend dla zakochanych w Hotelu Pałac Alexandrinum. Lista atrakcji.

27 Okt /2020
28 Okt /2020
  1. Startseite
  2. Hotel
  3. Blog
  4. Weekend dla zakochanych w Hotelu Pałac Alexandrinum. Lista atrakcji.
18 Februar 2020

W codziennym pośpiechu zazwyczaj brak czasu na spędzenie miłych chwil z bliską osobą. Czasem jednak warto oderwać się od obowiązków zawodowych, zostawić za sobą chaos wielkiego miasta i udać się poza jego granice, aby odnaleźć ciszę i harmonię. Takie otoczenie sprzyja pielęgnowaniu uczuć i tworzeniu pięknych wspomnień. Dlatego odwiedziny w Pałacu Alexandrium to idealny pomysł na weekend dla zakochanych.

Weekend dla dwojga w hotelu to pomysł na rocznicowy wyjazd, jak również niespodziankę czy prezent z okazji ślubu. Ale tak naprawdę każdy powód jest dobry, aby na kilkadziesiąt godzin przenieść się do zaczarowanego świata Pałacu Alexandrium — obiektu,  Którego historia sięga XIX wieku.

Atrakcje dla dwojga

Wnętrza oraz lista atrakcji hotelu Pałac Alexandrium są tak wyjątkowe, że zechcesz podzielić się nimi z najbliższą osobą. Zabierz ją na weekend do hotelu pod Warszawą, gdzie wspólnie będziecie mogli:

  • skosztować specjałów tutejszego szefa kuchni i zjeść romantyczną kolację w restauracji,
  • udać się do SPA na relaksacyjne zabiegi dla dwojga,
  • spędzić upojne chwile w komfortowym, stylowo wyposażonym pokoju,
  • spacerować po  pięknym parku i korzystać z lokalnych atrakcji,
  • odpoczywać w basenie i jacuzzi,
  • wziąć udział w imprezie odbywającej się w klubie nocnym.

Możliwości jest tak wiele i, co najważniejsze, atrakcje jakie zapewnia hotel są tak bogate, że spędzicie tu ciekawie czas nawet w razie niepogody.

Oferta SPA

Odwiedziny we dwoje SPA to obowiązkowy punkt pobytu w hotelu Pałac Alexandrium. To miejsce, które powstało na bazie inspiracji naturą. Pozwala skutecznie zregenerować siły, zrelaksować się i miło spędzić czas. Pakiet dla par zakłada spędzenie romantycznych chwil w romantycznej atmosferze. Podczas masażu aromaterapeutycznego czy masażu świecą można skosztować świeżych owoców oraz wybornego wina musującego. To także doskonała okazja, aby poznać się z zupełnie innej strony i zrobić wspólnie coś innego niż zazwyczaj.

Okoliczne atrakcje

Hotel Pałac Alexandrium to doskonała baza wypadowa do pobliskich atrakcji. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu znajdują się starannie wypielęgnowane, zadbane ogrody ze ścieżkami spacerowymi. Zaledwie kawałek dalej zaczynają się malowniczo położone trasy rowerowe a niedaleko odkryjecie wspólnie tutejsze zabytki. Ciekawą formą spędzenia czasu we dwoje może okazać się wizyta w lokalnej stajni i nauka jazdy konnej.

Dlaczego warto wybrać Alexandrium Palace?

Dla wielu mieszkańców Warszawy weekend zaczyna się w piątkowy wieczór, a kończy dwie doby później. To krótki czas, który powinniście maksymalnie wykorzystać na relaks. Zaledwie 13 km dzieli mieszkańców stolicy od tego luksusowego miejsca i jego atrakcji. Cały obiekt utrzymany jest w pałacowym stylu, królują tu bogate zdobienia, starannie dobrane dekoracje, wyrafinowane tekstylia oraz budujące przytulny klimat oświetlenie. Tutejsza atmosfera sprzyja zakochanym, a dla wielu z nich stała się miejscem oświadczyn i późniejszego wesela.

Siehe auf der Karte
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen