Nasze sale konferencyjne na spotkania firmowe

Nasze sale konferencyjne na spotkania firmowe

27 Okt /2020
28 Okt /2020
 1. Startseite
 2. Hotel
 3. Blog
 4. Nasze sale konferencyjne na spotkania firmowe
12 März 2020

Organizacja spotkania firmowego to niełatwe zadanie. Często problemy zaczynają się już na etapie poszukiwań odpowiedniej sali konferencyjnej. Później wcale nie jest łatwiej. Trzeba zorganizować catering na przerwy kawowe, a w przypadku kilkudniowego eventu pomyśleć również o stosownym zakwaterowaniu dla gości. I tutaj z pomocą przychodzą sale konferencyjne Hotelu Pałac Alexandrinum pod Warszawą.

Atrakcyjna lokalizacja i duży wybór sal

Hotel Pałac Alexandrinum znajduje się zaledwie 13 kilometrów od Warszawy. Jego luksusowe wnętrza skrywają aż 4 nowocześnie wyposażone sale konferencyjne oraz Salę VIP, której kameralny charakter sprzyja spotkaniom i negocjacjom biznesowym w wąskim gronie.

Każda sala konferencyjna Hotelu  Pałac Alexandrinum posiada dostęp do światła dziennego, co jest bardzo dużym, aczkolwiek niejedynym atutem obiektu. W ramach standardowego wyposażenia w każdej sali znajdziemy:

 • klimatyzację,
 • rzutnik slajdów,
 • system nagłośnienia,
 • mikrofon,
 • ekran,
 • sprzęt TV/Video,
 • projektor,
 • flipchart,
 • system zaciemnienia sali.

Każda sala oferuje również dostęp do bezprzewodowego Internetu, dzięki czemu w trakcie spotkania możemy bez ograniczeń korzystać z zasobów sieci oraz danych przechowywanych na serwerach.

Charakterystyka naszych sal konferencyjnych

Sala dolna w Rezydencji to 268m2, w ramach których możemy zorganizować event na od 100 do 220 uczestników (maksymalna liczba uczestników zależy od układu krzeseł i stołów). Atutem sali jest wyjście na taras oraz możliwość podzielenia przestrzeni na 3 niezależne od siebie sale, każda z dostępem do naturalnego światła i możliwością zaciemnienia.

Sala górna w Rezydencji to 229m2 powierzchni, którą możemy zaaranżować w ramach układu teatralnego, szkolnego oraz litery U. W zależności od wybranego układu sala może ugościć event na 50, 60 i 140 osób. Sala znajduje się na piętrze.

Sala Alexandryjska liczy sobie 113m2 powierzchni, którą w zależności od charakteru spotkania firmowego możemy zagospodarować wprowadzając układ teatralny (na 100 uczestników) szkolny (na 70 uczestników) oraz podkowę (na 50 uczestników). Sala Alexandryjska mieści się na drugim piętrze Pałacu.

Sala Konferencyjna to 80m2 powierzchni konferencyjnej usytułowanej na trzecim piętrze Pałacu. Przestrzeń sali możemy zaaranżować wybierając układ teatralny (80 osób) lub układ szkolny (70 osób). Ze względu na swój rozmiar Sala Konferencyjna jest najczęściej wynajmowana na potrzeby niewielkich konferencji, szkoleń dla pracowników firmy oraz spotkań klubowych.

Sala VIP to miejsce, które sprzyja organizacji ważnych spotkań biznesowych. W jej wnętrzach gościmy również spotkania Zarządu oraz Rady Nadzorczej spółek. Odpowiednia aranżacja wnętrza Sali VIP sprzyja rozmowom oraz pracy w kameralnej atmosferze. Podobnie jak pozostałe sale konferencyjne, Sala VIP jest w pełni wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny.

Nasze sale konferencyjne możemy z łatwością przeobrazić w sale bankietowe, co umożliwia organizację spotkania firmowego połączonego z bankietem lub galą, jak również szkolenia dla pracowników połączonego z wyjazdem integracyjnym.  

Siehe auf der Karte
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen