Bezpieczny hotel w sercu natury

Bezpieczny hotel w sercu natury

17 sty /2021
18 sty /2021
  1. HomePage
  2. Hotel
  3. Blog
  4. Bezpieczny hotel w sercu natury
09 czerwca 2020

Położony w samym sercu natury, Pałac Alexandrinum to bezpieczna przystań na turystycznej mapie Polski. 12-hektarowy park otaczający obiekt tworzy swego rodzaju granicę między pełną zgiełku i szumu Warszawą, a malowniczą ostoją hotelu.

Jesteśmy zlokalizowani w sercu czystej przyrody, z daleka od miejsc publicznych, dworców, sklepów i galerii. Nasz teren to 12 hektarów czystego, naturalnego parku co oznacza, że na 1 pokój przypada prawie 200 m2 terenu.

Goście mają do dyspozycji dużą przestrzeń - zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, co pozwala na zachowanie bezpiecznej odległości minimum 2 metrów. Osoby przebywające w hotelu nie są narażone na bezpośrednie kontakty z dużą liczbą osób.

W trosce o komfort i bezpieczeństwo zarówno Gości, jak i personelu Pałacu Alexandrinum oraz w związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją, wprowadziliśmy dodatkowe zasady bezpieczeństwa i higieny. Postępujemy zgodnie z aktualnymi wytycznymi Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Zarówno SPA, restauracja, pokoje, jak i inne strefy zostały starannie przygotowane według ww. standardów.

Restauracja

Wszystkie posiłki przygotowujemy sami. Dania serwowane są z należytą ostrożnością, a delektować się nimi można zarówno wewnątrz Pałacu, jak i na zewnątrz - również zachowując wszelkie środki ostrożności i wymogi sanitarne. Tarasy z widokiem na park umilają spożywanie posiłków i pozwalają cieszyć się bliskością natury w bezpiecznej atmosferze.

Atrakcje w plenerze

Dookoła obiektu rozciągają się lasy i pola, a wśród nich malownicze alejki – idealne do spacerów, nordic walking, biegów czy przechadzek z czworonogami. Goście mogą odpocząć w strefie chillout, na hamaku czy leżaku, a dla miłośników aktywnego odpoczynku polecamy piesze wycieczki oraz przejażdżki rowerowe. W okolicy znajduje się mnóstwo tras

o różnych stopniach trudności, a także innych atrakcji.

Bezpieczeństwo w Hotelu pod Warszawą

Personel Pałacu stosuje maseczki ochronne oraz rękawiczki. Kadra została odpowiednio przeszkolona i posiada niezbędną wiedzę z zakresu bezpieczeństwa sanitarnego. Wszystkie pokoje oraz sale podlegają regularnej dezynfekcji przeprowadzanej przez zamgławianie. Na bieżąco dezynfekowane są powierzchnie dotykowe, takie jak klamki, uchwyty, włączniki światła itp. Ograniczyliśmy liczbę osób przebywających w jednym pomieszczeniu, a na terenie całego obiektu znajdują dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk. Nawet przy pełnym obłożeniu Pałacu każdy z Gości znajdzie miejsce dla siebie.

Dziękujemy Wam za zaufanie i za to, że jesteście z nami. 

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij